HRABYNĚ 2023

neděle 3. 9. 2023

výsledky

pořadatel:

hlavní partner:

 

partneři:

cesky svas cyklistiky

Memoriál Jana Veselého

100 let od narození Jana Veselého


ČP HRABYNĚ 2023

15. 08. 2022

Pozvánka na závody Českého poháru 2022 v rámci Memoriálu Jana Veselého

Sdružení sportovních klubů Vítkovice z. s.  cyklistický klub YOGI a obec Hrabyně Vás zvou na závody Českého poháru mládeže a dospělých na tratě v Polomské plošině, jež je součástí Vítkovské vrchoviny. Start je v Hrabyni, jede se přes obce Háj ve Slezsku, Smolkov, Lhota, Mokré Lazce do cíle v Hrabyni – délka jednoho okruhu 13.3km.

Pořadatel je si vědom, jaká je současná společenskoekonomická realita; vše připravil k úspěšnému průběhu závodů, včetně Vaší účasti při získávání bodů do celkového hodnocení Českého poháru na silnici.

Pro informaci sdělujeme, že hlavní budova Slezského zemského muzea v Hrabyni je v rekonstrukci a z toho vyplývá, že se budeme muset mírně uskrovnit v provozu kanceláře závodu, porad a občerstvení. Parkovací plocha před Památníkem II. světové války je pro Vás plně k dispozici.

Startovní vlny

1. vlna 9.00 hod /žáci a žákyně mladší a starší/

2. vlna 10.50 hod /junioři, kadeti, ženy/

3. vlna 14:00 hod /muži elita a U23/

Pořadatelé očekávají, že na start ve všech mládežnických kategoriích budou startovat noví mistři ČR v silniční cyklistice pro rok 2022.

V kategorii muži elita můžeme očekávat start 4 profesionálních kontinentálních týmů: AC Sparta Praha, ATT Investments, Tufo-Pardus Prostějov a Elkov-Kasper, kteří mají kvalitní závodníky získávající cenná vítězství na evropských silnicích.

 

 

 

 

 

 


 

Tato akce je finančně podpořena Moravskoslezským krajem

www.msk.cz  

 

« zpět